Ponúkame

Scénky

Naše scénky a vystúpenia sa snažíme podať humornou formou . Dĺžka vystúpenia je individuálna, závisí od  dohody so zákazníkom a od počtu účinkujúcich. Každý rok vychádzame s novou ukážkou boja a opakovane ju predvádzame celú sezónu. Ponúkame aj celodenné programy, pri mestských slávnostiach a väčších akciách spolupracujeme  s inými šermiarskymi skupinami. Každé naše vystúpenie a cenu konzultujeme so zákazníkom. Ceny za vystúpenia sú individuálne, no vždy zahŕňajú cestovné a stravné.

Streľba

Ponúkame streľbu z verných replík palných zbraní 15. storočia a lukostreľbu.

Výroba

Skoro každý z nás niečo vyrába. Sú to rôzne doplnky - kapsy, mešce, opasky, nože, dýky, meče, pošvy a závesníky, ale aj drôtené prstienky, náramky, náušnice, svietniky.
Vyrábame palné zbrane (15.storočie) v reálnych veľkostiach, tiež dobíjacie stroje. Niektoré z týchto výrobkov možno vidieť umiestnené na rôznych miestach Slovenska: trebušet a šibenicu v Starej Ľubovni, trebušet na Trenčianskom hrade, komorové poľné delo a onager v Beckovskom múzeu. Na Beckovskom hrade staviame každý rok kulisy - drevené veže, hradby, bránu a počas našej existencie sme taktiež skonštruovali baranidlo reálnej veľkosti na francúzkom hrade Baux-de Provance.